Specjalista ds. marketingu

Concise Software

Szukamy Specjalista ds. marketingu. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas, możesz liczyć na udział w realizacji inspirujących projektów dla znanych w branży IT klientów polskich i zagranicznych. Dołącz do nas!

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada minimum 1,5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiada znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • która rozumie potrzeby biznesowe i perspektywę klienta,
  • która myśli kreatywnie, potrafi pracować samodzielnie, realizować projekty do końca, ocenić ich efekty i wyciągać wnioski do dalszych działań,
  • która posiada umiejętności analizy danych, aby uzyskać wartość z narzędzi raportowania,
  • ma doświadczenie w projektach SEO (mile widziane przykłady)
  • ma doświadczenie w pracy z takimi narzędziami, jak: SEMstorm, Serpstat, Google Analytics, Google Search Console, Matomo, Yandex Metrica, Buffer, Hootsuite, Surfer SEO / Keyword Surfer, Ubersuggest, Trello, Asana, Confluence
  • która umie obsługiwać CMS WordPress (w tym: tworzyć, dodawać, edytować posty, optymalizować treści za pomocą Yoast SEO, tworzyć landingi i podstrony za pomocą Page Buildera
  • która szczerze i otwarcie komunikuje się ze wszystkimi,
  • jest otwarta na konstruktywny feedback oraz sama potrafi go przekazywać
  • jest ukierunkowana na ciągły rozwój, naukę i zdobywanie nowych umiejętności
  • jest sumienna i staranna

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w realizacji strategii marketingowej firmy.
  • Pomoc w komunikacji i koordynowaniu procesu tworzenia treści z zespołem contentowym, review artykułów na firmowy blog.
  • Rozbudowa struktury strony.
  • Optymalizacja strony pod kątem SEO.
  • Wsparcie w tworzeniu i realizacji content planu opartego na researchu i analizie SEO.
  • Wsparcie w procesie mapowania i tworzenia lejków marketingowo-sprzedażowych.
  • Analiza danych, analiza efektywności prowadzonych działań marketingowych, opracowywanie celów i rekomendacji w oparciu o nie.
  • Opracowywanie, wdrażanie, optymalizacja i zarządzanie kampaniami marketingowymi promującymi firmę oraz jej usługi, prowadzącymi do zwiększania ruchu w witrynie i pozyskiwaniu potencjalnych klientów – generowanie leadów sprzedażowych z określonymi KPI za pomocą m. in. Google Ads, remarketingu, Face Ads.
  • Wsparcie w obsłudze firmowych profili w mediach społecznościowych.
Mile widziane:
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywny.
  • Doświadczenie / znajomość takich narzędzi, jak: Hubspot, Chatfuel, Drift, Geru.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie employer brandingu.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy

Elastyczną formę zatrudnienia

Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne

Lekcje języka angielskiego

Bibliotekę branżową + bazę e-learning

Budżet szkoleniowy

Prywatną opiekę medyczną

Środowy lunch + owocowe czwartki

Chcesz do nas dołączyć? #CSRocketTeam czeka na Ciebie! Wystarczy, że wyślesz do nas CV  (koniecznie z następującym dopiskiem):

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CONCISE SOFTWARE Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Geodetów 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Naszą politykę prywatności znajdziesz pod linkiem: https://concisesoftware.com/privacy-policy/

To apply for this job email your details to nkotyla@concisesoftware.com.

Recruitment Project Manager at Concise Software Recruitment and HR expert who loves helping people find themselves in the right place, time and work environment.

You don't have permission to register