IOS Developer

Concise Software

W Concise Software poszukujemy obecnie ambitnego i doświadczonego IOS Developera

Poszukujesz interesujących wyzwań zawodowych, które umożliwią Ci rozwój oraz współpracę w projektach dla znanych, światowych marek? Dołącz do nas!

Cenimy wiedzę i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się doświadczeniem w zespole i wspieramy się wzajemnie w rozwoju. Wiemy, jak cenna jest efektywność w pracy, a jednocześnie – znamy wartość dobrze zgranego teamu. Jeśli te wartości są bliskie także Tobie – zapraszamy do kontaktu.

Chcesz wraz z nami budować zintegrowany świat? Dołącz do Concise Software

Możliwość 100% pracy zdalnej

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w zakresie tworzenia aplikacji na system iOS.
  • Dobra znajomość języka Swift.
  • Doświadczenie w systemach kontroli wersji np. GIT.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w komunikacji z REST API.

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych (MVC, MVP, MVVM).
  • Doświadczenie w korzystaniu z Cocoapods.
  • Znajomość CoreData lub Realm.
  • Doświadczenie w wykorzystaniu Firebase, TestFlight.
  • Integracja aplikacji z social media np. Facebook login.
  • Znajomość narzędzi do zarządzania workflow np. Jira, Trello.

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji mobilnych na system iOS.
  • Tworzenie własnych rozwiązań i reużywalnych komponentów UI.
  • Współpraca on-line z klientami zagranicznymi.
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów.
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.
  • Współpraca w kilkuosobowych zespołach programistów i testerów.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy

Elastyczną formę zatrudnienia

Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne

Lekcje języka angielskiego

Bibliotekę branżową + bazę e-learning

Budżet szkoleniowy

Prywatną opiekę medyczną

Środowy lunch + owocowe czwartki (biuro)

Chcesz do nas dołączyć? #CSRocketTeam czeka na Ciebie! Wystarczy, że wyślesz do nas CV  (koniecznie z następującym dopiskiem):

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CONCISE SOFTWARE Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Geodetów 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Naszą politykę prywatności znajdziesz pod linkiem: https://concisesoftware.com/privacy-policy/

To apply for this job email your details to spasko@concisesoftware.com.

Start your career at Concise Software
We aren't just looking for candidates with certain skills and experience:
we’re also looking for people who are passionate about what they do.

Can’t find what you’re looking for?
Send us your CV. We'll get back to you when we find something interesting that matches your expectations.

Any questions? Please feel free to contact me.
Mobile: 786 207 707
E-mail: spasko@concisesoftware.com

You don't have permission to register