• by Natalia Kotyla
  • 08/11/2019

QA Team Leader

  • Full Time
  • Rzeszow

Concise Software

Building an integrated world.

Szukamy znakomitego specjalisty zajmującego się problematyką testów oprogramowania. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas, możesz liczyć na udział w realizacji inspirujących projektów dla znanych w branży IT klientów polskich i zagranicznych. Dołącz do nas!

Na stanowisku QA Team Leadera będziesz odpowiadać za następujące obowiązki:

  • Wykonywanie testów funkcjonalnych oraz tych dotyczących wydajności na różnych platformach – web i mobile.
  • Tworzenie “scenariuszy użytkownika” w oparciu o wymagania biznesowe.
  • Definiowanie oraz aktualizacja scenariuszy testowych.
  • Wykonywanie raportów z przeprowadzanych testów.
  • Pomoc w diagnostyce zgłaszanych błędów.
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu testerskiego.

Jeżeli jesteś w stanie nam zagwarantować, że…

  • Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dysponujesz doświadczeniem w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych.
  • Posiadasz doświadczenie w pisaniu testów automatycznych (praktyczna znajomość minimum jednego systemu automatyzacji).
  • Jesteś silnie ukierunkowany na zrozumienie procesów biznesowych i ich powiązanie z opracowanymi rozwiązaniami.
  • Masz umiejętność skutecznego porównywania i doboru: najlepszych praktyk, metodologii, narzędzi i technologii wspomagających testowanie ręczne i automatyczne.
  • Znasz przynajmniej jedno narzędzie służące do zarządzania testami.
  • Operujesz językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.
  • Potrafisz doskonale raportować wyniki testów i przedstawiać je zespołowi.
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim.

Niezwykle ucieszymy się, jeżeli będziemy mieli okazję Cię poznać! Mile widziani będą kandydaci, którzy dodatkowo:

  • Znają procesy i metodologie dotyczące testowania oprogramowania.
  • Mają doświadczenie z JIRA lub innym systemem śledzenia błędów.
  • Pracowali już w metodyce Agile.
  • Mają doświadczenie z Postman/Znają REST.
  • Nie obawiają się testów regresyjnych.
  • Znają systemy kontroli wersji (np. GIT).

Jeżeli nie obawiasz się wymienionych wyzwań oraz dysponujesz odpowiednim doświadczeniem, przyjmiemy Cię do Concise Software z otwartymi ramionami. My zaś możemy Ci zagwarantować, że:

  • Nie jesteśmy “tylko młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą”. Bardziej pasuje do nas “pozytywnie zakręcona drużyna specjalistów”, do której będziesz chciał wracać.
  • Co za tym idzie – gwarantujemy Ci stabilną pracę w firmie tworzącej innowacyjne projekty dla światowych gigantów (Panasonic, RedBull Volkswagen, Ford, Xing, Ubitricity, Jaguar, Bosch)
  • Świetnych kolegów z pracy – dla nas liczy się przede wszystkim dobra atmosfera
  •  Doskonałą lokalizację pracy – wiesz, gdzie jest Millenium Hall? Pracujemy bardzo niedaleko!
  • Wyjazdy integracyjne, hackathony z atrakcyjnymi nagrodami
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Budżet szkoleniowy i dostęp do branżowej biblioteczki i bazy e-learningowej – dbamy o kompetencje naszych pracowników
  • Możliwość dołączenia do jednej z wewnętrznych grup roboczo-badawczych (np. Blockchain, Design Thinking, React Native)
  • Darmowe lunche w każdą środę
  • Kawa. Naprawdę dużo kawy (bez limitu – śmiało!) którą możesz sobie zrobić przez kawową apkę (w końcu to software house!)
  • Na parterze budynku znajduje się bar, w którym zjesz przepyszne pierogi oraz wypijesz genialny żurek. 🙂

Chcesz do nas dołączyć? #CSRocketTeam czeka na Ciebie! Wystarczy, że wyślesz do nas CV oraz list motywacyjny (koniecznie z następującym dopiskiem):

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CONCISE SOFTWARE Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Geodetów 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

To apply for this job email your details to nkotyla@concisesoftware.com

Natalia Kotyla

Recruitment Project Manager at Concise Software

Recruitment and HR expert who loves helping people find themselves in the right place, time and work environment.

Let's work together.

Are you ready to build the future together?

ESTIMATE PROJECT