Full Stack Web Developer

  • Full Time
  • Rzeszow

Szukamy Full Stack Web Developera. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas, możesz liczyć na udział w realizacji inspirujących projektów dla znanych w branży IT klientów polskich i zagranicznych. Dołącz do nas!

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w zakresie rozwiązań serwerowych / web development.
  • Znajomość technologii Node.js (Express.js, Nest.js lub Hapi) i React lub Angular
  • Znajomość JavaScript (TypeScript).
  • Znajomość HTML 5, CSS3, Bootstrap 3+.
  • Doświadczenie w systemach kontroli wersji np. GIT
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z TypeORM lub Sequelize ORM.
  • Znajomość BDD.
  • Znajomość koncepcji AWS.
  • Znajomość procesów CI i CD.
  • Umiejętność lub chęć nauki typowania w Typescript.
  • Znajomość narzędzi takich jak Webpack / Babel / Eslint.
  • Znajomość bibliotek wykorzystywanych do pisania testów (JEST, mocha, enzyme, chai).
  • Znajomość styled-components lub CSS-in-JS.

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów
  • Budowa wydajnych i reużywalnych komponentów UI
  • Realizacja prototypów rozwiązań
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami
  • Współtworzenie i programowanie warstwy backend dla systemu www
  • Współudział w opracowaniu koncepcji rozwiązania dla inicjatywy biznesowej

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy

Elastyczną formę zatrudnienia

Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne

Lekcje języka angielskiego

Bibliotekę branżową + bazę e-learning

Budżet szkoleniowy

Prywatną opiekę medyczną

Środowy lunch + owocowe czwartki

Chcesz do nas dołączyć? #CSRocketTeam czeka na Ciebie! Wystarczy, że wyślesz do nas CV  (koniecznie z następującym dopiskiem):

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CONCISE SOFTWARE Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Geodetów 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Naszą politykę prywatności znajdziesz pod linkiem: https://concisesoftware.com/privacy-policy/

To apply for this job email your details to nkotyla@concisesoftware.com.

Recruitment Project Manager at Concise Software Recruitment and HR expert who loves helping people find themselves in the right place, time and work environment.

You don't have permission to register