• by Natalia Kotyla
  • 20/05/2020

Angular Developer

  • Full Time
  • Rzeszow

Website Concise Software

Building an integrated world

Szukamy Angular Developera. Jeżeli zdecydujesz się dołączyć do nas, możesz liczyć na udział w realizacji inspirujących projektów dla znanych w branży IT klientów polskich i zagranicznych. Dołącz do nas!

Wymagania:

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Znajomość JavaScript (ES5+), TypeScript, HTML5, CSS/SCSS.
  • Znajomość technologii Angular (Preferowane nowsze wersje 7+).
  • Znajomość RxJS, NgRx.
  • Znajomość GIT.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • Znajomość popularnych bibliotek JS (lodash, moment, itp).
  • Znajomość narzędzi takich jak Webpack / Babel / Tslint.
  • Znajomość bibliotek wykorzystywanych do pisania testów (Karma, Jasmine, Protractor, itp).
  • Znajomość Single Page App architecture.
  • Doświadczenie w Node.js.

Obowiązki:

  • Projektowanie i rozwój warstwy UI wytwarzanych produktów.
  • Budowa wydajnych aplikacji ze wsparciem dla popularnych przeglądarek.
  • Realizacja prototypów rozwiązań.
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów.
  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami.

Oferujemy:

Elastyczne godziny pracy

Elastyczną formę zatrudnienia

Budżet na wyjścia i wyjazdy integracyjne

Lekcje języka angielskiego

Bibliotekę branżową + bazę e-learning

Budżet szkoleniowy

Prywatną opiekę medyczną

Środowy lunch + owocowe czwartki

Chcesz do nas dołączyć? #CSRocketTeam czeka na Ciebie! Wystarczy, że wyślesz do nas CV  (koniecznie z następującym dopiskiem):

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CONCISE SOFTWARE Sp. z o. o. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Geodetów 1, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Naszą politykę prywatności znajdziesz pod linkiem: https://concisesoftware.com/privacy-policy/

To apply for this job email your details to nkotyla@concisesoftware.com

Natalia Kotyla

Recruitment Manager & HR Executive Associate at Concise Software

Recruitment and HR expert who loves helping people find themselves in the right place, time and work environment. If you need more details about this position please let me know via email nkotyla@concisesoftware.com.

Let's work together.

Are you ready to build the future together?

ESTIMATE PROJECT